16 wrzesień 2019

Wypadek, kolizja i zatrzymane prawo jazdy

W sobotę i niedzielę na drogach powiatu pleszewskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przyczynami było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W niedzielę policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 127 km/h.
REKLAMA

14 września br. o godz. 17.00 kierowca samochodu marki Volkswagen Golf, 34-letnia mieszkanka gm. Gołuchów, podczas skrętu w lewo do posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy renault, 53-letniemu mieszkańcowi gm. Blizanów. 34-latka za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym.

15 września o godz.14.20 w m. Pleszówka policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen. Siedzący za kierownicą, mieszkaniec gminy Tuliszków przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 77 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie ukarali mandatem karnym.

O godz. 20.00 w Pleszewie na obwodnicy Południowej doszło do wypadku drogowego. Kierowca forda, mieszkaniec Pleszewa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy fiata ducato. mieszkańcowi Kępna. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Pasażerka samochodu marki Fiat z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Niegroźnych obrażeń ciała doznał pasażer forda. Policjanci prowadzą postępowanie, mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pleszewie

kiedy
2020-02-10 19:00
miejsce
Hala widowiskowo-sportowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-08 16:00
miejsce
Gminne Centrum Kultury, Dobrzyca,...
wstęp biletowany